ING Commercial Finance Polska

Aktualności

ING Commercial Finance na VII Międzynarodowym Kongresie Faktoringu

19 wrz 2016

Podczas VII edycji największego spotkania branżowego w Europie, które odbędzie się w dniach 22 i 23 września br., wiedzą i doświadczeniem podzieli się również ekspert z ING. W panelu pt. „Kamienie milowe faktoringu w Polsce” udział weźmie Andrzej Żbikowski, Doradca Zarządu ING Commercial Finance Polska oraz Wiceprzewodniczący Komisji Wykonawczej PZF.

Międzynarodowy Kongres Faktoringu w Warszawie to coroczne spotkanie czołowych polskich i zagranicznych ekspertów branżowych oraz przedstawicieli krajowych firm faktoringowych, międzynarodowych federacji faktoringowych, jak również firm współpracujących z faktorami, instytucji finansowych działających na polskim rynku obrotu wierzytelnościami oraz środowisk naukowych.

Wydarzenie jest okazją do rozmów o faktoringu, rozwoju gospodarczym, do wymiany poglądów między ekspertami i autorytetami z dziedziny faktoringu oraz okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć branży, jak również określenia kierunków przyszłych działań.

Więcej na temat VII Międzynarodowego Kongresu Faktorów i prelegentów na: http://www.faktoring.pl/ oraz http://www.kongresfaktoringu.pl/index3.php?page=2&nr=&p=1