ING Commercial Finance Polska

Odpowiedzialny biznes

Przejrzyste i etyczne relacje z interesariuszami są priorytetem w naszej firmie.

Nasze wartości

Jesteśmy uczciwi Starannie ważymy skutki naszych działań i podejmujemy decyzje z uwzględnieniem wszystkich zainteresowanych stron. Doradzając naszym klientom jesteśmy uczciwi, szczerzy, mówimy wprost.
Jesteśmy rozważni Z rozwagą zarządzamy środkami i danymi finansowymi naszych klientów. 
Jesteśmy odpowiedzialni Poczynając od finansowanych przez nas projektów, na oświetleniu naszych biur kończąc mamy świadomość, że każdy aspekt naszej działalności ma wpływ na społeczeństwo.

Fundacja ING Dzieciom

Zachęcamy naszych pracowników do aktywności na rzecz lokalnych społeczności i udziału w akcjach wolontarystycznych, organizowanych we współpracy z Fundacją ING Dzieciom.

W ramach wolontariatu pracowniczego nasi pracownicy współorganizowali wydarzenia dla małych pacjentów Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym, podopiecznych praskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, czy też wychowanków Domu Dziecka w Konstancinie Jeziornej.

Więcej na temat Fundacji ING Dzieciom: www.ingdzieciom.pl

Działania na rzecz Sztuki Polskiej

ING Commercial Finance jest jednym z darczyńców Fundacji Sztuki Polskiej ING. Celem Fundacji jest wspieranie rozwoju polskiej sztuki współczesnej. Misji tej służy m.in. tworzenie kolekcji dzieł sztuki. Zbiory Fundacji to jedna z pierwszych w Polsce korporacyjnych kolekcji sztuki współczesnej. Składa się na nią ponad 160 dzieł sztuki, głownie obrazów, ale również fotografii, rysunków, prac wideo i rzeźb. Prace z kolekcji są stale eksponowane w budynkach grupy ING oraz udostępniane na wystawy zewnętrzne. Poza budowaniem kolekcji Fundacja jest organizatorem projektów artystycznych, edukacyjnych oraz wydawniczych

Więcej na temat Fundacji Sztuki Polskiej ING: www.ingart.pl/pl oraz facebook.com/FSPING

Zobacz także

Władze

Władze

Mamy odpowiednie kompetencje do zarządzania majątkiem i informacjami naszych klientów, a także do reprezentowania ich interesów.

ABC Faktoringu

ABC Faktoringu

Wybrane zagadnienia dotyczące definicji i rodzajów faktoringu oraz współpracy z faktorem w ramach umowy faktoringu.

Kariera

Kariera

Dołącz do międzynarodowej grupy finansowej, by pracować w stabilnym i relatywnie niewielkim zespole rynkowego lidera!